Caisteczka! Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka cookies

*

Przeżyj z nami przygodę swojego życia

Rainbow

zdjęcie_609 zdjęcie_610

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością potwierdzamy rozpoczęcie operacji lotniczej do Mytilene:

Pierwsze wyloty na Lesbos już 07.07!

Zachęcamy do zakupu wakacji na tej sielskiej wyspie w wyjątkowo atrakcyjnych cenach!

 

Studia 2* bez wyżywienia już od 1099 zł (dopłata do All Inclusive już od 539 zł)

Hotel Belvedere 3.5* All Inclusive już od 2049 zł

zdjęcie_607

Szanowni Państwo,

 

Sprzedaż sezonu Lato 2021 nabiera rozpędu i coraz więcej osób marzy o tym, aby jak najszybciej i w sposób bezproblemowy wyjechać na wakacje. Przedstawialiśmy Państwu już kilkukrotnie nasze Zasady Specjalne dla Klientów z wylotami w kwietniu, maju oraz czerwcu.

 

Tym bardziej z wielką przyjemnością informujemy, że już od teraz wprowadzamy dodatkową niespodziankę, tym razem dla imprez z terminami rozpoczęcia w MAJU i CZERWCU, w postaci możliwości zakupu testu antygenowego, który będzie można zrealizować po powrocie, aby uniknąć kwarantanny w Polsce w cenie tylko 79 zł/os. Nie musimy chyba dodawać, że cena jest niezwykle atrakcyjna w porównaniu z ceną analogicznej usługi oferowanej np. przez laboratoria na lotniskach, która oscyluje w granicach 200 zł od osoby.

 

 

TEST ANTYGENOWY PO POWROCIE – KRÓTKIE ZASADY:

 

1) Możliwość wykupienia usługi istnieje nawet do 1 dnia przed wylotem i dotyczy zarówno nowych, jak i już założonych rezerwacji.

2) Klienci, którzy wykupią usługę, otrzymają w trakcie pobytu mail z numerem kodu oraz innymi informacjami, które będą potrzebne do przeprowadzenia badania po powrocie do Polski.

3) Rainbow nie ponosi odpowiedzialności w przypadku, gdy Klient z jakiegoś powodu nie dotrzyma terminu ustawowych 48 godzin od momentu powrotu, aby wykonać test zwalniający z kwarantanny. W takiej sytuacji nie jest możliwy zwrot z tytułu niewykorzystanej usługi.